Дмитро Живицький: Це вже не смішно!

У Сумах ліквідували Відділ промоції та туризму Сумської ОДА “з метою забезпечення раціонального використання бюджетних коштів”. 

Своє обурення вже висловив державний управлінець і корінний сумчанин Дмитро Живицький у Фейсбуці.

“Те що створювалося роками, збиралося по крихтам, викарбовувалося у боротьбі, ламало стереотипи, змінювало парадигму взаємовідносин між владою, підприємцями, творчими спілками та громадськими організаціями! Це руйнується у прямому сенсі одним розчерком пера людей, які далекі від регіонального розвитку і дупля не відбивають що творять!

Не буду писати лонгрідів про те як і навіщо ми створювали Відділ промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації, який став першим таким підрозділом в Україні в ОДА саме з такою назвою і функціями.

Ми по пилинкам, можна так сказати, по молекулам, збирали, створювали та плекали довіру до регіональної влади з боку туристичного, ресторанного, активного, відпочинкового бізнесу області, партнерствовали з містами, селами, районами, країнами та креативним класом області. Ми реалізовували унікальні проекти, залучали найкращі світові практики, компанії (привіт Google Ukraine), експертів (привіт Центр Інформаційної Підтримки Бізнесу м.Суми) для розвитку галузі та промоції, просування області, місцевих бізнесів, товарів, послуг, фестивалів, фестів, музеїв, подій, симпозиумів, творчих колективів, духу та самобутності Сумщини!

Або бізнес та креативний клас скаже своє слово та відстоїть своє право на гідну підтримку з боку влади, або Сумщина такими кроками перетвориться на захудалий повіт, а Суми і далі котитимуться у прірву деградації та суті занедбаного райцентру”, – написав Дмитро Живицький.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *