Дмитро Живицький

Освіта

2018–2019 рр.

Національна академія державного управління при Президентові України, спеціальність: «Публічне управління та адміністрування». Здобув кваліфікацію «магістр».

2004 р.

з відзнакою захистив науково-дослідну роботу на тему: «Аналіз методів утилізації парів світлих нафтопродуктів під час зберігання на нафтових базах». Розробив ежекційну установку поглинання парів бензинів при зберіганні на нафтових базах.

1999–2004 рр.

Сумський Державний Університет, інженерний факультет, спеціальність: обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів, спеціалізація: машини і апарати хімічних та газо- нафтопереробних виробництв. Здобув кваліфікацію «магістр», диплом з відзнакою.

Досвід роботи

Вересень 2019 – березень 2020 рр.

Міністерство розвитку громад та територій України.
Перший заступник Міністра.
Обов’язки: питання регіонального розвитку, житлово-комунального господарства, енергоефективності, управління державною власністю.
Від Уряду України був національним координатором роботи міжнародних проєктів та проєктів МФО: здійснював загальне управління проєктами, відповідав за організацію, контроль та моніторинг заходів з імплементації проєктів, ведення переговорів, залучення експертів, підготовка та підписання необхідних документів.

World Bank (Світовий Банк):
- «Другий проєкт розвитку міської інфраструктури». Загальна сума проєкту: 342 млн. долл. США. Проєкт складається з трьох субпроєктів у сферах водопостачання, водовідведення, поводження з твердими побутовими відходами.
- «Підвищення ефективності в секторі централізованого теплопостачання України». Загальна сума проєкту: 210 млн. долл. США.

European Investment Bank (Європейський Інвестиційний банк):
- «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України». Загальна сума проєкту: 400 млн. євро. Проєкт складається з шести субпроєктів у сферах водопостачання, водовідведення, поводження з твердими побутовими відходами, енергоефективність будівель, зовнішнє освітлення населених пунктів.
Додатково було проведено успішні переговори з ЄІБ і досягнуто домовленості про фінансування проекту енергоефективності адміністративних будівель, починаючи вже з 2020 року у сумі 400 млн. євро.

The European Union Strategy for the Danube Region (EUSDR), Interreg Danube Transnational Progrmme (Дунайська Транснаціональна Програма):
- Узгодження політичних та правових рамок взаємодії країн-учасників, напрацювання наборів правил, тематичних пріоритетів, структур внутрішнього управління та контролю. Реалізація галузевих проектів.

Квітень 2016 – вересень 2019 рр.

Сумська обласна державна адміністрація.

Заступник голови, керівник апарату.
Обов’язки: загальне керівництво апаратом Сумської обласної державної адміністрації, комунікація з органами державної влади вищого рівня, організація робочих поїздок Президента та Прем’єр-міністра України, питання удосконалення державного управління, запобігання корупції, інформаційної політики, комунікацій з громадськістю, житлово-комунального господарства, енергозбереження, промоції та туризму, внутрішнього аудиту, агропромислового комплексу, екології та природокористування, робота паливно-енергетичного комплексу.

Грудень 2005 – квітень 2016 рр.

Фізична особа-підприємець. Інженерно-технічний центр «Сучасні Технології Безпеки». Продаж, монтаж та обслуговування автоматики та технічних засобів охорони.

Квітень 2005 – липень 2005 рр.

ВАТ «СМНВО ім. Фрунзе» - одне з найбільших у Європі машинобудівних комплексів по випуску обладнання для нафтової, газової, атомної та хімічної промисловості.
Інженер-конструктор спеціального конструкторського бюро турбокомпресорних машин. Відділ газоперекачувальних агрегатів.

Серпень 2002 – квітень 2005 рр.

Відкрите акціонерне товариство «Суминафтопродукт» (56 бензинових заправок, 11 газових, 10 нафтобазових господарств, 1 АГНКС).

Заступник технічного директора з експлуатації та ремонту нафтобазового господарства і АЗС.
Обов’язки: керівництво технічною службою, службою охорони праці, будівництво та реконструкція АЗС, АГЗС, нафтобаз, забезпечення технологічного циклу нафтопродуктозабезпечення (злив, зберігання, транспортування, гуртова та роздрібна реалізація).

Вересень 2001 – лютий 2002 рр.

ТОВ «Сумчанка - Тепігтар» - виробництво гофрокартону. Робочий.

 

Додаткове навчання, стажування, громадська діяльність

Лютий–березень 2017 р.

Києво-Могилянська бізнес школа (kmbs) – участь у проекті «DevelopUkraine», пройшов підготовку у «Школі кластерного розвитку» та LevelUp, отримав сертифікат кластерного менеджера.

Вересень 2016 р.

Київ, учасник 13 щорічної зустрічі «Ялтинська Європейська Стратегія».

Травень–вересень 2015 р.

Києво-Могилянська бізнес школа (kmbs) – «Школа мерів», стажування у муніципалітетах польських міст: Краків, Люблін, Познань на запрошення Асоціації міст Польщі.

2015–2016 рр.

Президент ГО «Агенція міського розвитку», м. Суми. Розробка стратегії розвитку м. Суми.

2014–2016 рр.

Заступник голови ГО «Сумське об'єднання роботодавців», член ради підприємців при Сумській ОДА.

Липень–жовтень 2014 р.

Школа політичних лідерів країн східного партнерства. Київ-Варшава. Мова навчання – англійська. В рамках навчання відбувалось стажування у Парламенті та Офісі Президента Польщі, брав участь у конференції  ОБСЄ.

2013 р.

Кельн, Німеччина, TUV Rheinland AkademieGmbH, програма підвищення кваліфікації  управлінських кадрів федерального міністерства Економіки та технологій Німеччини (мова навчання та стажування -англійська).

2010, 2012, 2014 роки

Лугано, Швейцарія, стажування у торгово-промисловій палаті кантона Тічіно («Camera dі commercio»).

Травень 2008 р.

Стокгольм, Швеція. Стажування у Парламенті Швеції. Вивчення взаємодії законодавчих органів Швеції з іншими органами державної влади та громадськістю.

Листопад–грудень 2006 рр.

Школа Лідерів. Варшава, Польща.

 

Знання іноземних мов

англійська – Business English Intermediate,

російська – вільно.

Нагороди

Почесна грамота Кабінету Міністрів України.

Почесна грамота Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Почесна грамота голови Сумської обласної державної адміністрації.

Сімейний стан

Одружений. Маю двох доньок.

TOP