Великі Суми

«Великі Суми» - не тільки географічно, а й світоглядно. Великі в розвитку культури, освіти, дозвілля, спорту, відпочинку, підприємництва, охорони здоров`я. Великими в турботі про всіх, хто потребує допомоги.

Рідні Суми в моїх мріях через п`ять років будуть:

  • зеленими: адже, колись наше місто було одним з найквітучіших міст України. Його називали містом троянд. Але все це десь розчинилось в сірості років та недолугості управління. Зараз у місті залишається чимало зелених зон і парків, але про їх занедбаний стан можна навіть не говорити, всі ми це добре бачимо на прикладі найбільшого парку культури та відпочинку імені І. М. Кожедуба, «облисілого» дитячого парку Казки. Збільшення кількості зелених зон – це вимога безпечного і здорового проживання людей в місті;
  • комфортними та безпечними для життя: у місті повинні бути облаштовані безпечні пішохідні переходи, пандуси, зручні пішохідні зони, місто в якому зручно пересуватися всім: жінці на підборах, мамі з дитячим візочком, молоді на роликах, ну і звичайно велосипедистам. Має бути забезпечений рівний доступ до всіх об’єктів та послуг людям з інвалідністю, розбудована транспортна мережа. Нагально необхідно вирішувати та не допускати в майбутньому екологічні проблеми (проблеми сміття, якості питної води, пестицидів, що лежать під відкритим небом в районі Тепличного, та можуть в будь який момент потрапити в Косівщинське водосховище). Необхідно, щоб комфорт та безпека стали неформальною візитівкою нашого міста;
  • інноваційними: місто в якому підтримується інноваційний бізнес, є сучасна освіта, підтримується креативний клас, управління містом здійснюється за кращими інноваційними світовими практиками. Хочу, аби в нашому місті використовувалися цифрові технології, що дозволить економити колосальні ресурси, час та дозволить надавати людям якісні муніципальні сервіси, коли не потрібно відстоювати черг за простою довідкою. Інноваційне місто – це місто відкрите до нових ідей.
  • містом любові та миру: у нас дуже мирне місто, яке справді люблять його мешканці. У нашому місті мирно живуть люди різних релігійних конфесій та національностей. Хочу щоб так було і через 5 чи 10 років. Бачу місто в якому діти зростають на цінностях взаємоповаги, рівності та милосердя.
    Суми знову стануть Великими, коли буде підтримуватися розвиток бізнесу, виробництва, інновацій, торгівлі, експорту, коли люди матимуть роботу і будуть заможними.
TOP