В Україні запустять виробництво масок та антисептиків за іноземними технологіями

Сумщина приєдналася до проєкту створення міжнародного медичного кластеру. Минулого тижня у Сумах підписали меморандум про співпрацю між Україною, Кореєю, США, Ізраїлем, Польщею та Ірландією. Головна ідея полягає у тому, аби спільно з закордонними фахівцями розвивати українську та світову систему охорони здоров’я. Один з основних напрямів роботи – боротьба з Ковід-19. Соціальне телебачення Сумщини здійснює мовлення для більш ніж мільйону глядачів Сумської області. А завдяки соціальним мережам та платформі YOUTUBE, аудиторія телеканалу безмежна. Для того щоб дивитися телеканал СТС, Вам потрібно лише підписатися на оновлення в соц. мережах та платформі YOUTUBE.

Зупинимо апокаліпсис у Сумах!

Вода - основа життя! І це життя у нас поступово забирають! Доєднуйтесь до нашої команди щоб у наших дітей було майбутнє! Ми знаємо що треба робити! #вода #довкілля #Суми #водоканал #апокаліпсис #стоки #псел #бруд #життя #дитина #діти

День Хіміка! Дмитро Живицький!

Вітаю!

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГЕНОЦИДУ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ. ДЕНЬ ПАМ' ЯТІ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ!

Більше 1,7 млн. людей було відправлено в табори. Згідно розсекречених архівів і документів, в Україні у період з 1935 по 1951 рік жертвами розкуркулення стали понад 2 млн. 800 тис. людей. У 1936 році заарештували 15717 осіб, у 1937-му – 159537, в 1938-му – 106096, в 1939-му – 11744. Близько 16,5 тис. чоловік було розстріляно в 1937-му році. Депортація кримськотатарського населення розпочалася о 3 годині ранку 18 травня 1944 року і завершилася, в основному, 20 травня. До операції було залучено 32 тис. співробітників НКВД. Депортованим давалося на збори від кількох хвили до півгодини, дозволялося брати з собою особисті речі, посуд, побутовий інвентар та провізію в розрахунку до 500 кг на родину. В реальності ж вдавалося зібрати в середньому 20-30 кг речей та продуктів, абсолютна більшість майна залишалася і була конфіскована державою. Протягом 2 днів кримських татар звозили машинами до залізничних станцій Бахчисарая, Джанкоя та Сімферополя, звідки ешелонами відправляли на схід. Під час головної хвилі депортації (18-20 травня) виселено 180 014 осіб, для перевезення яких було використано 67 ешелонів. Крім того, 6 тис. мобілізованих військкоматами протягом квітня-травня кримськотатарських юнаків окремо відправлено на наряди Головного управління формування резервів до Гурьєва (Атирау, Казахстан), Куйбишева та Рибінська, а ще 5 тис. кримських татар заслано на роботи до таборів тресту «Московуголь». Разом вигнано з Криму за перші два дні 191 044 осіб. Окремо 5989 чоловік, звинувачених у співпраці з німцями, та іншого «антирадянського елементу» заарештовано під час депортації. Вони потрапили до ГУЛАГу і в подальшому не враховувалися в загальних зведеннях про вигнанців. Анексія Криму, репресії кримських татар у наш час у Криму, військова агресія на сході України - це продовження імперіалістичної політики Росії! Пам'ятаємо про це щодня і молимося за душі безвинно загиблих за свободу і право жити у незалежній Україні!

Дмитро Живицький. День сім'ї 2020. Суми.

У кожної медичної сестри є своя історія! - Оксана розповіла свою! - З днем медичної сестри!

Вітання. Міжнародний день медичної сестри.

TOP